درباره ما

درباره

املاک صنعتی پایا اسکان

درباره ما

املاک صنعتی پایا اسکان واقع در بزرگراه فتح یکی از قدیمی ترین و شاخص ترین کانونهای صنعتی غرب تهران با بهره گیری از کارشناسان و مشاورین مجرب و پرتلاش و همچنین سایت اختصاصی و فایلینگ تخصصی در محیطی مجهز، مدرن و آرام در زمینه معاملات املاک صنعتی(خرید-فروش؛رهن-اجاره) کارخانجات، کارگاههای تولیدی بزرگ و کوچک و انواع انبارها با ابعاد و کاربری های گوناگون اقدام به فعالیت نموده و با جدیدترین متدهای بازاریابی در کوتاهترین زمان ممکن کلیه مراحل معاملات ملکی را از مرحله کارشناسی و ارزیابی ملک، بررسی و کارشناسی اسناد و مدارک و مسائل حقوقی، معرفی و بازدید به متقاضیان، هماهنگی لازمه در برگزاری جلسات و مذاکرات و در نهایت تنظیم قراردادرسمی و صدور کد رهگیری مطابق با قوانین و ضوابط و مقررات اتحادیه صنف مشاورین املاک را انجام داده و همواره قانونمندی، شفاف سازی و رضایتمندی متعاملین را سرلوحه کار خود قرارداده است.

ویژگی ما

از ویژگیهای پایا اسکان ارائه مشاوره تخصصی به کلیه مراجعین اعم از مالکین و متقاضیان میباشد که توسط کارشناسان فنی و حقوقی بصورت رایگان در اختیار مشتریان قرارداده تا متعاملین با آگاهی کامل نسبت به انجام معامله اقدام نمایند. از دیگر خدمات شهر صنعت معرفی ملک متناسب با هر نوع سلیقه و نیاز و بودجه متقاضی است که تحقق این مهم بواسطه در اختیار داشتن بانک بزرگ اطلاعاتی ثبت فایل اختصاصی با بیش از 20000 فایل و همچنین درک صحیح از خواسته متقاضیان میباشد. بدیهی است اهتمام ورزیدن و توجه به این امر باعث دستیابی مشتریان به ملک دلخواه در اسرع وقت میگردد.
درباره ما

ماموریت ما

پایا اسکان نه تنها در حوزه صنایع بلکه جهت ارائه خدمات ملکی به صاحبان کالا و بازرگانان فعالیت داشته و با در اختیار داشتن آمار بسیاری از سالن ها و سوله های مناسب، امور انبارداری، نگهداری و پخش انواع کالا در بخشهای بازگانی و خدماتی نیز فعال و ضمن شناسایی املاک مناسب قادر به معرفی و تهیه انواع انبارها با متراژ و مشخصات متنوع مناسب فعالیتهای بازرگانی از جمله انبارهای صنعتی، نگهداری کالا، انبارهای پخش کالا، فروشگاه و نمایشگاه های لوازم خانگی، مبلمان، خودرو و نمایندگی های گوناگون میباشد. بمنظور سهولت دردسترسی متقاضیان به اطلاعات ملکی با مراجعه به سایت اختصاصی شهرصنعت میتوان مشخصات ملک دلخواه را در بیش از یکصد منطقه و شهرک صنعتی انتخاب و با هماهنگی کارشناسان و مشاوران اقدام به انجام معامله نمود. پایا اسکان با امکانات وسیع در کلیه مناطق و شهرکهای صنعتی استان تهران و استانهای همجوار همچون قم-البرز-قزوین-مرکزی و سمنان آماده خدمت رسانی به عموم متقاضیان میباشد.

افتخارات ما

از دیگر افتخارات پایا اسکان در راستای سیاست حمایت از تولید و کالای ایرانی و اشتغال زایی که موجب مباهات این مجموعه است، سهمی است که در زنجیره عوامل تولیدی و صنعتی، به عنوان حلقه اتصال و پیوند صنعتگران و کارآفرینان با صاحبان املاک مناسب و مستعد دارد. این نقش ناچیز ولی موثر موجب گردیده تا بسیاری از فعالین اقتصادی به سهولت مکان مناسب و دلخواه خود را یافته و به امر مهم و حیاتی تولید مشغول و با ایجاد فرصت های شغلی چرخ اقتصاد مملکت را به گردش درآورند.

0 +
ملک فروخته شده
0 +
مشتری راضی
0 +
ملک اجاره رفته
0 +
فایل های فعال